E-Nabız kayıt olamıyorum

0
2193
E-Nabız kayıt olamıyorum
E-Nabız kayıt olamıyorum

E-Nabız sisteminin hayatımıza getirdiği kolaylıklar olmasına rağmen kullanıcıların en çok şikayet ettiği konuların başında gelen E-Nabız kayıt olamıyorum sorusu hakkında merak ettiğiniz bilgileri buradan sizlere açıklamak istiyoruz. Özellikle de daha önce E-Nabız üzerinden kayıt açmamış olmalarına rağmen kayıt açamayan vatandaşlarımızın izlemesi gereken adımlar hakkında bilgiler sunalım.

E-Nabız kayıt olamıyorum

  • Sisteme ilk defa kayıt olacak olan vatandaşlarımızın mutlaka ama mutlaka yapması gereken ilk işlemin E-Devlet üzerinden kayıt oluşturmalarını öneriyoruz.
  • Özellikle yeni çıkan bir uygulama olmasına rağmen son derece başarılı olan bu uygulamanın bazı güncellemelerden sonra bazı telefonlarda hata vermesi doğaldır.
  • Bu yüzden de sizler E-Nabız üzerinden kayıt olmak yerine E-Devlet sistemi üzerinden kayıt olmanızı öneriyorum.
  • E-Nabız kayıt olamıyorum sorusu hakkında gelen bu şikayetlerinizi bu şekilde gidererek sizlerde sorunsuz bir şekilde E-Nabız sistemine kayıt olma başarısı gösterecek ve artık beraberinde sizlerde E-Nabızın sizlere sunduğu hizmetlerden rahatlıkla yararlanma şansını yakalamış olacaksınız.

Bu belirttiğimiz adımları takip ederek E-Nabız kayıt olamıyorum sorusunun cevabını bulmuş olacaksınız. Bu konuda hatta bazı vatandaşlarımızın E-Nabız uygulaması ve E-Devlet uygulaması üzerinden kayıt olma işlemleri durumunda mobil uygulamaları kullanmasında bazen şu tarz sorunlar oluşmaktadır.

Devamlı olarak güncelleme gelen E-Nabız ve E-Devlet uygulamalarının cep telefonlarınızda güncel olmasına da dikkat etmeniz gerekmektedir. İOS ve Android işletim sistemine sahip olan bazı telefonlarda zaman içerisinde uygulamanın desteklenmeyecek olması da sizlerin E-Nabız kayıt olamıyorum sorusu ile karşı karşıya kalmanıza neden olmaktadır.

CEVAP VER