E-Nabız aile hekimi

0
1947
E-Nabız aile hekimi
E-Nabız aile hekimi

E-Nabız aile hekimi ile ilgili merak edilen bilgileri siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz. Son yıllarda oldukça popüler olan E-Nabız uygulaması içerisinde yer alan E-Nabız aile hekimi menüsü içerisinden dilediğiniz zaman hekiminizi değiştirme işlemini yapabilirsiniz. Bunun içinde merak edilen bilgileri buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

E-Nabız Aile Hekimi

E-Nabız uygulamasının hayatımıza girmesinden sonra E-Nabız sistemi üzerinden hastane ile ilgili bütün işlemlerinizi rahatlıkla yapma şansınız bulunmaktadır. Özellikle Aile Hekiminizi değiştirmek istediğiniz zaman veya E-Nabız Aile Hekimi sistemi üzerinden bilgi alacağınız zaman buradan işlem yapma şansınız bulunmaktadır. Bunun içinde tek yapmanız gereken bir E-Nabız şifrenizin bulunması gerekmektedir.

E-Nabız sistemine giriş yaptıktan sonra profil resminizin yer aldığı bölümün hemen altında yaşınız ve kilonuzu belirtmeniz gerekmektedir.

Onun hemen aşağısında yer alan vücut kitle endeksi bölümünde ise kilonuz ile boyunuz arasında yer alan orantı bulunmaktadır. Onun hemen altında ise E-Nabız Aile Hekimi bilgileriniz yer almaktadır. Buradan dilerseniz oturduğunuz bölgeye yakın olan hekim değiştirme işlemini de rahatlıkla yapabilirsiniz.

Onun altında yer alan bilgilerde ise kalp krizi riskiniz hakkında bir hesaplama tablosu bulunmaktadır. Buraya sizlerden istenecek olan bilgileri girmeniz durumunda bu konuda bir hesaplama yapılacak ve sizlere bu konuda bilgi aktarımı yapılacaktır.

E-Nabız Aile Hekimi değiştirme

E-Nabız sistemi üzerinden Aile Hekiminizi değiştirmek için E-Nabız şifrenizin bulunması ve sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Aksi durumda sağlık ocağına giderek buradan Aile Hekimi değiştirme işlemlerini yapabilirsiniz.

CEVAP VER