E-Nabız barkod numarası

0
1582
E-Nabız Covid 19 Barkod No nedir
E-Nabız Covid 19 Barkod No nedir

Kullanıcıların son zamanlarda en çok merak ettiği soruların başında gelen E-Nabız barkod numarası ile ilgili aklınıza takılan soruların cevaplarını siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz. İşte merak ettiğiniz E-Nabız barkod numarası hakkında detaylar.

E-Nabız barkod numarası Nedir?

Covid-19 salgının her geçen gün giderek artmasıyla beraber okurlarımızın en çok merak ettiği soruların başında gelen E-Nabız barkod numarası hakkında detayları buradan sizlere açıklamak istiyoruz. PRC testi olarak geçen Covid – 19 testi yaptıranlara verilen barkod numarası ile E-Nabız sistemine giriş yaparak buradan barkod numarasını giriş yaparak sistemden Covid-19 yani korona test sonucunu öğrenme şansını yakalamış olacaksınız.

E-Nabız barkod numarası girmek istediğiniz alana hastaneden veya sağlık kuruluşundan verilen kağıt üzerinde yer alan barkod numarası alanı üzerinden son 4 rakamı girmeniz yeterli olacaktır. Burada aynı zamanda pasaport numaranızın da son 4 rakamını girerek sistem üzerinden bilgilere ulaşma fırsatını yakalamış olacaksınız. Son zamanlarda oldukça merak edilen bu konuya bu şekilde açıklık getirerek E-Nabız barkod numarası ne işe yaradığını öğrenme şansını yakalamış olacaksınız.

CEVAP VER