İnfluenza (Mevsimsel Grip) E-Nabız

0
897
İnfluenza (Mevsimsel Grip) E-Nabız
İnfluenza (Mevsimsel Grip) E-Nabız

Covid – 19 salgının ikinci pik dönemini yaşadığı şu günlerde son derece dikkat edilmesi gereken bir özellikle E- Nabız sistemine eklendi. Özellikle de mevsim geçişlerinde çok sık karşımıza çıkan hastalıkların başında gelen Grip ile ilgili İnfluenza (Mevsimsel Grip) E-Nabız sistemine güncelleme geldi.

İnfluenza (Mevsimsel Grip) E-Nabız

Sistem üzerinden İnfluenza (Mevsimsel Grip) E-Nabız hakkında detayları öğrenerek bu konuda bütün detayları öğrenebilir ve merak ettiğiniz soruların cevaplarını alabilirsiniz.

Korona virüs salgınına benzer özellikler gösteren ve bu konuda vatandaşlarımızın tedirgin olmasına neden olan İnfluenza (Mevsimsel Grip) ile ilgili olarak merak ettiğiniz detaylara E-Nabız sistemi üzerinden ulaşmak istediğiniz zaman sisteme giriş yaparak buradan gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Özellikle de Covid-19 salgınından en belirgin özelliği olarak ise İnfluenza (Mevsimsel Grip)’te burun akıntısının çok fazla olduğunu dikkat çekelim. Aynı zamanda İnfluenza (Mevsimsel Grip) hastalığında ateş yükselme durumunun da çok fazla olmadığını belirtelim. Bu iki özelliğin Covid- 19 salgının aksine İnfluenza (Mevsimsel Grip)’te daha belirgin olmasının sizleri biraz daha rahatlatacağını belirtelim. Aksi durumda ciddi bir sorun ile karşı karşıya kaldığınız zaman en yakın hastaneye giderek bu konuda test yaptırmanızı öneririz.

Özellikle de salgının son derece yüksek seyrettiği şu günlerde sizlerde bu sorun karşısında kalmamak adına mesafenize dikkat ederek ve maskenizi takarak bu virüsten korunabilirsiniz.

CEVAP VER