E-Nabız Covid sonucu telefon

0
863
E-Nabız Covid sonucu telefon
E-Nabız Covid sonucu telefon

Ülkemizin ve dünyanın içerisinde bulunduğu salgın döneminde en çok merak edilen soruların başında gelen E-Nabız Covid sonucu telefon işlemi hakkında merak ettiğiniz bilgileri buradan sizlere açıklamak istiyoruz. Sağlık Bakanlığı’nın en önemli uygulamaları arasında yer alan E-Nabız Covid sonucu telefon numarası üzerinden öğrenmek için izlemeniz gereken adımları açıklamak istiyoruz.

E-Nabız Covid sonucu telefon ile öğrenme

E-Nabız Covid sonucunuzu telefon ile öğrenmek istediğiniz zaman izlemeniz gereken adımları siz değerli okurlarımız için buradan açıklamak istiyoruz.

Bunun için 2 farklı yöntem bulunmaktadır. İlk olarak E-Devlet üzerinden veya E-Nabız üzerinden uygulamalara giriş yaparak buradan E-Nabız sistemine erişmeniz gerekmektedir. Burada yer alan menüler aracılığıyla karşınıza çıkan menülerden “Tahlillerim” bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer Covid test sonucunu yaptırmış iseniz 24 saat geçmeden buradan işlemlerinizi takip etme şansınız bulunmaktadır. E-Nabız Covid sonucu telefon ile öğrenme işlemi için izlemeniz gereken adımlar bunlardır.

CEVAP VER