E-Nabız çıktı alma

0
31651
E-Nabız çıktı alma
E-Nabız çıktı alma

E-Nabız üzerinden kullanıcıların çıktı almak için merak ettiği E-Nabız çıktı alma işlemi hakkında yapmanız gerekenleri buradan açıklamak istiyoruz. Son zamanlarda yaptığı güncellemeler ile kullanıcıların dikkatini çekme başarısı gösteren E-Nabız uygulaması ile birlikte sizlerde işlemlerinizi artık son derece basit bir şekilde yapabilirsiniz.

E-Nabız çıktı alma işlemi

E-Nabız üzerinden çıktı almak istediğiniz işlemi yapmak için son derece basit adımlar ile bu işlemi kolayca yapma şansınız bulunmaktadır.

Bunun için E-Nabız sistemine giriş yaparak burada Tahliller bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer almak istediğiniz işlemin Tahliller olmasını istiyorsanız bu menüye erişim yaptıktan sonra karşınıza çıkan menü içerisinden üst menüde yer alan “PFD TÜRKÇE” bölümü bulunmaktadır.

Bu bölüm içerisine giriş yaparak bu bölüme tıklamanız gerekmektedir. Ardından açılacak olan menü içerisinden bunu PDF olarak bilgisayarınıza indirme işlemini başarılı şekilde yapmanız gerekmektedir. Sonrasında ise masa üstünüze indirmiş olduğunuz PDF klasörünü açarak burada yer alan bilgileri kolay bir şekilde yazdırarak E-Nabız çıktı alma işlemini yapabilirsiniz.

PDF klasörünü açtıktan hemen sonra CTRL tuşuna basılı tutup ardından “P “ tuşuna basarak yazdırmak istediğiniz yani çıktısını almak istediğiniz belgeyi son derece basit bir şekilde çıktı olarak alabilirsiniz.

Bu işlemler ile ilgili aynı şekilde “Raporlarım” bölümü içerisine de giriş yaparak muayene olduğunuz bölümden almış olduğunuz raporların da çıktısını alma şansınız bulunmaktadır.

Raporlar bölümüne giriş yaptıktan sonra hemen üst tarafta yer alan “PDF” bölümüne giriş yaparak bunu da masa üstünüze indirdikten hemen sonra buradan da aynı yazdırma işlemini yaparak E-Nabız çıktı alma işlemini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

CEVAP VER