Diğer Ebeveynin onayı bekleniyor ne demek

1
2003
Diğer Ebeveynin onayı bekleniyor ne demek
Diğer Ebeveynin onayı bekleniyor ne demek

E- Nabız uygulamasının hayatımıza girmesinden sonra birçok kolaylığı bizlere sunmaya başladı. Diğer Ebeveynin onayı bekleniyor ne demek sorusu hakkında merak ettiğiniz detayları buradan açıklamak istiyoruz. Anne ve Babaların en çok zorlandığı işlemlerin başında olan bu detay hakkında bilgileri açıklamaya başlayalım.

Diğer Ebeveynin onayı bekleniyor ne demek

  • E-Nabız uygulamasına giriş yapan kullanıcılarımızın izlemesi için merak ettiğiniz detayları buradan açıklamak istiyoruz.
  • Öncelikli olarak giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ” Çocuklarım “menüsü içerisine giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Sonrasında sizin vermiş olduğunuz onaydan sonra eşinizin de aynı şekilde onay vermesi gerekmektedir.

Özellikle onay veren kişinin eşinin ölmesi veya eşi ile boşanmasından sonra ortaya çıkan bu sorunun çözümü konusunda E-Nabızın henüz net bir adım atmadığını belirtelim.

Özellikle ayrı olan anne ve babaların onay durumlarında çok ciddi sıkıntılar çektiğini bu sorunun çözümü konusunda çok fazla şikayet olmasına rağmen henüz bir adım atılmadığını görüyoruz. Bununla ilgili olarak ortaya çıkan gelişmeleri an be an siz değerli okurlarımız ile paylaşmak istiyoruz.

1 YORUM

  1. Ben yurt dışında yasiyorum esim alman vatandasi ben türk evebeyn onayi yapamiyorum cocuklarim turk vatandasi aplikasyon yüklü e devlet e nabiz hepsi mevcut kayitliyim ve güncel ama 2. Cocugumun evebeyn onayi olmuyor beklemede diyor yardimci olursaniz sevinirim

CEVAP VER