E-Nabız Yetki Tanımlaması Nasıl Yapılır?

0
1883
E-Nabız Yetki Tanımlaması Nasıl Yapılır?
E-Nabız Yetki Tanımlaması Nasıl Yapılır?

E-Nabız uygulamasının hayatımıza girmesinden sonra birçok vatandaşımızın merak ettiği soruları bu yazımızda sizlere açıklamak istiyoruz. Merak edilen E-Nabız Yetki Tanımlaması Nasıl Yapılır? sorusu hakkında tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

E-Nabız Yetki Tanımlaması Nasıl Yapılır?

Yetki tanımlaması yapmak istediğiniz zaman E-Nabız uygulamasına veya web sitesine Kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra belirteceğimiz adımları takip ederek sizlerde yetki tanımlamasını yaparak sorunun ortadan kaldırılmasını sağlamış olursunuz.

  • E-Nabız uygulamasına giriş yapınız.
  • Ardından karşınıza çıkacak sayfalar içerisinde yer alan Menüler bulunmaktadır.
  • Hemen sol alt menü içerisinde yer alan bölümde “Paylaş ” menüsü bulunmaktadır.
  • Bu menü içerisine giriş yaptıktan sonra E-Nabız sisteminde kayıtlı olan çocuklarınız karşınıza çıkacaktır. Bu menü içerisine giriş yaptıktan sonra burada bulunan “Onay Ver “butonu bulunmaktadır.
  • Bu işlemi yaptıktan sonra sizlerde yetki tanımlaması butonu altından işlemlerinizi çok kısa süre içerisinde yaparak sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

E-nabız ile alakalı olarak merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları için sitemize bulunan makaleleri okuyarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz. E-Nabız Yetki Tanımlaması Nasıl Yapılır? sorusunun tam adımlarını bu şekilde yapabilirsiniz.

E-Nabız ile alakalı çıkan güncellemeleri yaparak uygulamada meydana gelen sorunları bu şekilde aşabilirsiniz.

CEVAP VER