E-Nabız anne – baba aşı onayı nasıl yapılır?

0
570
E-Nabız anne - baba aşı onayı nasıl yapılır?
E-Nabız anne - baba aşı onayı nasıl yapılır?

Anne ve Babaların en çok şikayet ettiği konuların başında gelen aşı onayı ile merak edilen bilgileri bu yazımızda açıklamak istiyoruz. E-Nabız anne – baba aşı onayı nasıl yapılır? sorusunda izlemeniz gereken adımlar hakkında bilgiler sunalım.

E-Nabız anne – baba aşı onayı nasıl yapılır?

Eşlerden birinin vefat etmesi ve eşlerin boşanmaları durumunda E-Nabız üzerinde yer alan aşı onay durumlarında eşlerin onay vermesi gerekmektedir. Sistem üzerinde en büyük sorunlardan bir tanesi olan bu sorunun çözümünü online olarak yapma şansınız bulunmamaktadır. Bu konuda yapmanız gereken çözüm yolu hakkında siz değerli okurlarımıza bilgiler sunalım.

Öncelikli olarak vefat ve boşanma durumu söz konusu ise çocuğunuza vereceğiniz ebeveyn onayı için Aile Hekiminden detaylı bilgi alabilirsiniz. Sistemde bulunan bu boşluğun kısa süre içerisinde giderilmesi için E-Nabız destek hattı üzerinden mail atmanız sistemde oluşan bu boşluğun giderilmesi konusunda sizlere yardımcı olacaktır. E-Nabız anne – baba aşı onayı nasıl yapılır? sorusunun cevabının net olarak bulunmadığını ve bu durum karşısında onlarca mağdur vatandaşımızın olduğunu görüyoruz. Bizlerde bu konuda E-Nabız sistemi üzerinden mail atarak vatandaşlarımızın yaşadığı bu mağduriyetin giderilmesini sağlamaya çalışıyoruz.

CEVAP VER