E-Nabız çocuğa randevu alma

0
9446
E-Nabız çocuğa randevu alma
E-Nabız çocuğa randevu alma

E-Nabız işlemi üzerinden en çok merak edilen konuların bir diğeri de E-Nabız çocuğa randevu alma işlemidir. Bu konuda izlemeniz gereken adımlar hakkında merak ettiğiniz bilgileri siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

E-Nabız çocuğa randevu alma işlemi Nasıl Yapılır?

Randevu almak istediğiniz zaman öncelikli olarak E-Nabız sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. Bazı kullanıcıların E-Nabız şifresinin olmadığını ancak bu durum karşısında E-Devlet üzerinden randevu alma işlemlerini yapacağını da belirtmek istiyoruz.

E-Nabız sistemine giriş yaptıktan hemen sonra karşınıza çıkan menüler içerisinde sol alt tarafta bulunan “Randevu ” Bölümü bulunmaktadır.

E-Nabız çocuğa randevu alma işlemi için bu bölüme giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan menü içerisinde randevu almak istediğiniz tarihi seçerek hemen üst tarafta bulunan “Randevu Al” bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerde bu işlemleri son derece basit bir şekilde yapabilir ve buradan E-Nabız çocuğa randevu alma işlemini sorunsuz yapabilirsiniz.

CEVAP VER