E-Nabız’dan randevu nasıl alınır?

0
1501
E-Nabız’dan randevu nasıl alınır?
E-Nabız’dan randevu nasıl alınır?

Sağlık Bakanlığının vatandaşlarımıza sunduğu en önemli hizmetlerin başında gelen E-Nabız sağlık sistemi ile artık birçok işleminizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Özellikle de hastane randevusu almak istediğiniz zaman E-Nabız sistemine giriş yaptığınız sırada karşınıza çıkan randevu alma bölümü içerisine doğrudan giriş yaparak artık almak istediğiniz randevularınızı kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Gitmek istediğiniz il ve ilçeyi belirleyin

Muayene olmak istediğiniz il ve ilçeyi belirledikten sonra karşınıza çıkan bölüm içerisinde sizlere en yakın olan hastaneyi seçerek oradan işlemlerinizi yapabilirsiniz. Özellikle de son günlerde içinde bulunduğumuz salgın döneminde sıkıntılı süreci geri de bırakmak için yapmanız gereken burada yer alan bilgilerden yola çıkarak randevunuzu oluşturmak olacaktır.

E-Nabız’dan randevu almak?

E-Nabız sisteminin hayatımıza girmesi ile birlikte artık birçok işlemi son derece rahat bir şekilde yaparak buradan işlemlerimizi artık hastaneye gitmeden yapabiliriz. Bununla ilgili aklınıza takılan soruların cevaplarını öğrenmek için bizlerle iletişime geçerek buradan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

CEVAP VER