E-Nabız dijital sağlık sertifikası

0
2404
E-Nabız dijital sağlık sertifikası
E-Nabız dijital sağlık sertifikası

Covid-19 salgınından sonra aşı olan vatandaşlarımızın en çok merak ettiği konuların başında gelen E-Nabız dijital sağlık sertifikası hakkında vatandaşlarımızın merak ettiği soruları buradan açıklamak istiyoruz. Özellikle de 2 doz aşısını olan vatandaşlarımızın aşı kartı sertifikalarını almak için izlemeleri gereken adımları buradan açıklamak istiyoruz.

E-Nabız dijital sağlık sertifikası Nasıl Alınır?

  • E-Nabız sistemine giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan yeni sayfa içerisinde “Covid-19 Aşı Durumu ” yazısı gelmektedir.
  • Bu menü içerisine giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Ardından 2 doz aşı olan vatandaşlarımız için oluşturulan E-Nabız dijital sağlık sertifikası kartını buradan PDF olarak indirerek sizlerde burada kartınızı alabilirsiniz.

E-Nabız üzerinden işlemlerinizi yapmak istediğiniz zaman uygulamaya giriş yaparak sizlerde buradan sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi yapabilir ve E-Nabız dijital sağlık sertifikası alma şansını yakalamış olursunuz.

Sistem üzerinde yaşadığınız sorunlar ile ilgili olarak bizlere yorum kısmından ulaşarak yaşadığınız sorunlara yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. E-Nabız dijital sağlık sertifikası hakkında merak ettiğiniz detaylar.

CEVAP VER