T.C Kimlik no ile hastane tahlil sonuçları öğrenme

0
1980
T.C Kimlik no ile hastane tahlil sonuçları öğrenme
T.C Kimlik no ile hastane tahlil sonuçları öğrenme

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının artık tahlil sonuçlarını öğrenmek için hastane sıralarında beklemelerine gerek kalmadı. T.C Kimlik no ile hastane tahlil sonuçları öğrenme işlemi için izlemeniz gereken adımları siz değerli vatandaşlarımıza buradan açıklayarak bu konuda bilgilendirme yapmak istiyoruz. Gitmiş olduğunuz sağlık kuruluşlarında yaptırmış olduğunuz testlerin sonuçlarını öğrenmek için son derece basit adımları takip ederek buradan sonuçlarınızı artık bilgisayar ekranlarından görebilirsiniz.

T.C Kimlik no ile hastane tahlil sonuçları öğrenme Nasıl Olur?

Öncelikli olarak bu konuda E-Nabız sağlık uygulamasının bizlere sunmuş olduğu hizmetten faydalanmak için E-Nabız üzerinden T.C Kimlik Numaranız ve şifreniz ile sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.

Sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan menülerden belirttiğimiz adımları takip ederek sonuçlarınıza kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  • E-Nabız sistemine giriş yaptıktan hemen sonra karşınıza çıkan menüler içerisinde yer alan “Tahlillerim ” bölümü içerisine giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Bu bölüm içerisine giriş yaptıktan hemen sonra karşınıza çıkan üst menüler içerisinde yer alan bölümden “Tüm Sonuçları Göster ” menüsüne giriş yaparak. Burada yer alan tüm sonuçlarınızı görebilirsiniz.
  • T.C Kimlik no ile hastane tahlil sonuçları öğrenme işlemini artık sizlerde kolay bir şekilde yaparak bu soruna kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

T.C Kimlik no ile hastane tahlil sonuçları öğrenme işlemi için tüm detaylar.

CEVAP VER