Covid-19 (Korona) Test sonucu indirme – paylaşma

0
1115
E-Nabız test sonucu
E-Nabız test sonucu

Korona Virüs vakalarının yeniden arttığı şu günlerde
Korona Virüs ile ilgili test yaptıran kişilerin en çok merak ettiği konuların başında Covid-19 (Korona) Test sonucu indirme – paylaşma gelmektedir. Özellikle de E-Nabız sistemi üzerinden son yapılan güncelleme ile karşımıza çıkan bu özellik sayesinde artık sizlerde testlerinizi sonuçlarını rahatlıkla indirebilecek ve rahatlıkla dilediğiniz kişiler ile paylaşma şansını yakalamış olacaksınız.

E-Nabız sisteminin hayatımıza sunduğu kolaylıkların başında gelen birçok özelliği vatandaşlarımıza sunmasından dolayı son yapılan güncellemeler ile sizlerde birçok özelliği kullanma şansını yakalamış olabilirsiniz.

Bu sayede yaptırmış olduğunuz Covid-19 (Korona) Test sonucu indirme – paylaşma özelliğini kullanarak testinizin sonucunu işyerinize, sevdiklerinize veya sosyal medya üzerinden dilediğiniz kişilere göndererek test sonucu merak eden kişilere kolay bir şekilde bilgi verme şansını yakalamış olursunuz. Son zamanlarda çok merak edilen konuların başında gelen bu özelliğin artık E-Nabız sistemi üzerinden aktif olmasından sonra sizlerde bu özelliği kullanmak için telefonunuzda veya tabletinizde yer alan E-Nabız uygulamasını güncel tutarak Covid-19 (Korona) Test sonucu indirme – paylaşma özelliğini kullanabilirsiniz.

CEVAP VER