E-Nabız Covid Aşı Sorunu

0
855
E-Nabız Covid Aşı Sorunu
E-Nabız Covid Aşı Sorunu

E-Nabız sistemini kullanan vatandaşlarımın en çok merak ettiği soruların başında gelen E-Nabız Covid Aşı Sorunu ile ilgili siz değerli okurlarımıza bilgileri buradan açıklamak istiyoruz. Son zamanlarda Covid aşısı olma sırası gelen vatandaşlarımızın oldukça yüksek olması sistemde bazen sorunlar yaşanmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de E-Nabız Covid Aşı Sorunu ile ilgili merak ettiğiniz bilgileri tek tek açıklamak istiyoruz.

E-Nabız Covid Aşı Sorunu Çözümü

  • Öncelikli olarak sisteme giriş yaparak burada yer alan “Aşı Randevusu ” bölümü içerisinden yeniden randevu almayı deneyiniz.
  • Ancak bunun öncesinde E-Nabız uygulamasını cep telefonlarından giren kullanıcıların güncellemesi gerektiğini belirtmek istiyoruz.
  • Güncelleme işlemini yaptıktan sonra yeniden E-Nabız sistemine giriş yaptıktan hemen sonra “Aşı Randevusu ” bölümü içerisinden sisteme giriş yaparak buradan randevuyu almayı yeniden deneyiniz.
  • Eğer aşının ilk dozunu vurulmuş iseniz ve randevu alma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız bu konuda mutlaka ama mutlaka daha önce aldığınız yerden değil farklı bir sağlık kuruluşundan randevu almayı deneyiniz.
  • Bu konuda özellikle kendim de yaşadığım bu sorunu bu şekilde ortadan kaldırdığım için bu yöntemi öneriyorum.

CEVAP VER