E-Nabız Ehliyet İçin Sağlık Raporu

0
7771
E-Nabız Ehliyet İçin Sağlık Raporu
E-Nabız Ehliyet İçin Sağlık Raporu

E-Nabız üzerinden artık birçok işlemi kolay bir şekilde yapma şansınızın bulunmasından dolayı E-Nabız Ehliyet İçin Sağlık Raporu alma konusunda vatandaşlarımızın merak ettiği sorunun cevabını buradan açıklamak istiyoruz. E-Nabız Ehliyet İçin Sağlık Raporu çıktısını alarak vermek istediğiniz birime sizlerde raporunuzu verebilirsiniz.

E-Nabız Ehliyet İçin Sağlık Raporu Nasıl Alınır?

Ehliyet Raporunu aldığınız Sağlık Kuruluşundan sonra artık sizlerde işlemlerinizi E-Nabız üzerinden yaparak sorunsuz bir şekilde sağlık raporunuza ulaşma fırsatını yakalamış olursunuz. Özellikle bu konuda izlemeniz gereken adımlar hakkında siz değerli okurlarımıza bilgiler sunmak istiyoruz.

E-Nabız Ehliyet İçin Sağlık Raporu
E-Nabız Ehliyet İçin Sağlık Raporu

E-Nabız sistemine giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan Raporlarım sekmesi içerisinde yer alan menüden almış olduğunuz Ehliyet Sağlık Raporunuzun bu bölümde bulunduğunu belirtelim.

Bu bölüm içerisinde girerek Ehliyet için aldığınız Sağlık Raporunuzun çıktısını alabilir veya PDF olarak da kaydedebilir ve istediğiniz yere götürme şansını yakalamış olursunuz. Bazı kullanıcılardan gelen şikayetler sistemde bunun gözükmediğinden yanadır. Bu durum karşısında yapmanız gereken günlük olarak sisteme işlenen verilerde yaşanan sıkıntılardan kaynaklı olduğunu belirtelim.

E-Nabız Ehliyet İçin Sağlık Raporu PDF olarak almak için E-Nabız üzerinden sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Aynı zamanda E-Devlet üzerinde de sisteme giriş yaparak işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

CEVAP VER