BionTech Aşı Randevusu – E-Nabız

0
1068
BionTech Aşı Randevusu - E-Nabız
BionTech Aşı Randevusu - E-Nabız

Salgın döneminin en yoğun günlerini geçirdiğimiz 2021 yılı Nisan ayı içerisinde aşı olmak isteyen vatandaşlarımızın hangi aşıyı olma konusunda karar vermeleri için E-Nabız uygulaması üzerinden BionTech Aşı Randevusu – E-Nabız randevu alma şansları bulunmaktadır. Ülkemizin bu konuda sunmuş olduğu hizmetler kapsamında da sizler de dilediğiniz aşıyı olmak için sıranızı alabilir ve sizlerde artık aşı olabilirsiniz.

BionTech Aşı Randevusu Nasıl Alınır?

Ülkemizin şu ana kadar 2.8 Milyon doz temin ettiği BionTech Aşı Randevusu – E-Nabız randevusu ile ilgili gelen sorularınızı buradan cevaplamak istiyoruz. Aşı sıranız geldiyse ve sizlerde Covid-19 aşısı olmak istiyorsanız bu konuda belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerde BionTech Aşı Randevusu – E-Nabız üzerinden alabilirsiniz.

BionTech Aşı Randevusu – E-Nabız üzerinden alma

  • E-Nabız sistemine kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan menüler içerisinden “Aşı Takvimi ” bölümüne girmeniz gerekmektedir.
  • Hemen sol alt menülerde kırmızı ile yazan yerde bulunan “İlaçlarım” menüsünün üstünde yer alan menüye giriş yapabilirsiniz.
  • Ardından açılacak olan menü içerisinde karşınıza çıkan bölüm içerisinde ” Aşı Takvimi ” – “Aşılar ” – “Persentil ” – ve ” COVİD-19 Aşısı ” bölümleri bulunmaktadır.
  • Bu bölüme tıkladıktan hemen sonra karşınıza çıkan menü içerisinde bu şekilde bir bölüm gelecektir.
Sinovac Aşı Randevusu - E-Nabız
BionTech Aşı Randevusu – E-Nabız

Bu bölüm içerisinden eğer BionTech Aşı Randevusu almak istiyorsanız, BionTech Aşı bölümüne tıkladıktan hemen sonra işlemlerinizi gerçekleştirme şansınız yakalamış olursunuz.

BionTech Aşı Randevusu – E-Nabız üzerinden dilediğiniz zaman sizlerde risk grubu içerisinde yer alıyorsanız , kolaylıkla aşınızı alabilirsiniz.

CEVAP VER